super@urok-ua.com

Сценарій “Найкращий учень школи” (для учнів 2-11 класів)

Автор матеріалу: Сценарій “Найкращий учень школи” (для учнів 2-11 класів)

Виявити учнів, які самореалізуються в навчальній, позаурочній діяльності. Дати їм можливість проявити свої творчі, інтелектуальні здібності.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

 • : Гиренко Наталія Сергіївна
 • : заступник директора школи з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури
 • : Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумської області
 • - Сценарій «Найкращий учень школи» (для учнів 2-11 класів)
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. У Вашій школі відбулося справжнє свято, адже були визначені кращі з кращих учнів. Виховний захід орієнтований для всіх учнів школи, зробить свято закриття табору цікавим і незабутнім. Ви влаштували креативне свято!

 2. Захід є сучасним, допомагає учням самореалізуватися, прагнути до кращого, йти впевнено до поставленої перед собою мети. Сподіваюсь, що учні без критики сприймають лідерство інших. Дякую!

 3. Матеріали сценарію “Найкращий учень школи” відповідає задуму цього свята.Талановиті в різних номінаціях діти можуть себе гідно презентувати і показати свої таланти.Це спонукатиме й інших дітей до творчості.Дякую

 4. Такі заходи є корисними для розвитку особистості учнів, дають поштовх до здобуття нових результатів, надають школярам впевненості у власних силах. В роботі використано сучасні ігри, пісні та відеоматеріали. Дякую!

 5. Розробки свят цікаві. Особливо сподобався сценарій “Найкращий учень школи”. У нашій школі теж проводиться подібний захід в травні місяці, але в ньому задіяні лише учні старшої ланки, а про початкові класи чомусь забули, хоч і здобутків немало. Обов’язково покажу сценарій адміністрації школи. Дякую!

 6. Дуже гарні та актуальні розробки . Вчиель підійшла до поставленої мети творчо та креативно. У ваших розробка задіяно багато ролей. Дуже гарні вірші, цікаві та захоплюючі вікторини. Діти проявляють свої творчі здібності та активність при виконання завдань. Вам творчого злету та натхнення.

 7. Чудове свято, де дітям надано можливість проявити свої творчі, інтелектуальні здібності, гарні завдання дані у розробці, дякую. У нашійшколі у травні проводимо День відмінника, де учні також проявляють свої можливості, показують знання, отримують нагороду. Видно, що і ващі діти отримують задоволення від виконаної роботи. Радості вам і натхнення у роботі.