mail@urok-ua.com

Сценарій “Найкращий учень школи” (для учнів 2-11 класів)

Виявити учнів, які самореалізуються в навчальній, позаурочній діяльності. Дати їм можливість проявити свої творчі, інтелектуальні здібності.

 • : Гиренко Наталія Сергіївна
 • : заступник директора школи з виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури
 • : Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумської області
 • - Сценарій «Найкращий учень школи» (для учнів 2-11 класів)
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
91

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Розробки свят цікаві. Особливо сподобався сценарій “Найкращий учень школи”. У нашій школі теж проводиться подібний захід в травні місяці, але в ньому задіяні лише учні старшої ланки, а про початкові класи чомусь забули, хоч і здобутків немало. Обов’язково покажу сценарій адміністрації школи. Дякую!

 2. Дуже гарні та актуальні розробки . Вчиель підійшла до поставленої мети творчо та креативно. У ваших розробка задіяно багато ролей. Дуже гарні вірші, цікаві та захоплюючі вікторини. Діти проявляють свої творчі здібності та активність при виконання завдань. Вам творчого злету та натхнення.

 3. Чудове свято, де дітям надано можливість проявити свої творчі, інтелектуальні здібності, гарні завдання дані у розробці, дякую. У нашійшколі у травні проводимо День відмінника, де учні також проявляють свої можливості, показують знання, отримують нагороду. Видно, що і ващі діти отримують задоволення від виконаної роботи. Радості вам і натхнення у роботі.