mail@urok-ua.com

Сценарій Новорічної казки на сучасний лад

Сценарій шкільного свята орієнтований для учнів 1-12 класів. Чарівна сучасна казка с невеличким гумором підніме настрій не тільки учням, а й викладачам навчального закладу. Сценарій шкільного свята орієнтований для учнів 1-4 а також 5-11 класів Сценарій шкільного свята орієнтований для учнів 1-4 а також 5-11 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сучасна феєрична інтерактивна новорічна вистава. Захід неперевершений і яскравий, подарував мені масу приємних емоцій від перегляду. Я ніби побувала у справжній новорічній круговерті. Бажаю Вам море позитиву, море дитячих усмішок!

  2. Сучасна феєрична інтерактивна новорічна вистава. Захід неперевершений і яскравий, подарував мені масу приємних емоцій від перегляду. Я ніби побувала у справжній новорічній круговерті. Бажаю Вам море позитиву, море дитячих усмішок!

  3. Інсценування – це завжди родзинка будь-якого уроку чи заходу. Такий захід передбачає чималу підготовчу роботу з учнями. Головне – бажання учнів якнайкраще зіграти роль казкових діячів. Ваша робота актуальна та цікава. Бажаю Вам натхнення! Дякую!

  4. Дуже об’ємний матеріал. Підходить для інсценування протягом кількох годин. Велика кількість казкових героїв. Сюжет достатньо напружений. Думаю, що це буде і святково, і весело як для малюків, так і для учнів старшої школи. Продовжуйте радувати новими розробками!