Сценарій позаурочного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів за професіє. “Кухар”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій позаурочного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів за професіє. “Кухар”
Посада: майстри виробничого навчання
Місце роботи: ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій позаурочного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів за професіє. “Кухар”
Позаурочний захід метою якого є популяризація української кухні та здорового харчування серед молоді. Матеріали базуються на традиціях харчування українців, включають народні пісні.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Приваблює мета та назва заходу, використані матеріали для проведення, творчі завдання для учасників, інформація з історії страв, поетичний та музичний супровід, загадки. Все побудовано логічно, виважено, а, головне, з душею та любов`ю. З радістю побувала би на такому ярмарку і скуштувала приготовлені страви. Впевнена, що подібні виховні заходи дуже корисні не тільки з точки зору формування професійної майстерності, а й мають велике виховне значення. Дякую авторам!

  2. Цікавий, оригінальний спосіб поєднати майбутню професію людини із традиціями, звичаями українського народу. Конспект заходу чіткий, структуралізований, наповнений вичерпною інформацією. Продуманою є творча частина ярмарку. Автори попрацювали на славу! Дякую..

  3. Веселий ярмарок українських страв вдався на славу. Інформаційне наповнення виховного заходу розбавили українські народні пісні. Присутні не лише почули цікавинки про найвідоміші шедеври нашої кулінарії, а й скуштували шматочок короваю “Ріг достатку”.

  4. Майстри виробничого навчання створили гарний, змістовний захід. Своєю роботою вони зберігають традиції національної кухні та популяризують її. Фото підтверджує майстерність вихованців та їх наставників. Було дуже смачно!)