mail@urok-ua.com

Сценарій шкільного свята української пісні

Збагатити знання учнів про українську народну пісню, показати її красу і багатство, виховувати любов до народної творчості, гордість за український народ, який має славне минуле.

Сценарій

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мета заходу нереалізова, бо діти (згідно сценарію) не збагатили знання про українську народну пісню, її красу та багатство. Інформаційний матеріал є давно відомим; ніяких “родзинок”, творчих знахідок вчительки не побачила. Бракує презентації, тематичних відео. Вибачте від відверту категоричність.

  2. Пісні – це велике національне надбання,яке допомагає побачити й оцінити всі найважливіші віхи історії народного життя.Чогось хотілося особливого,святкового.Але,на жаль,сценарій складений поверхово,і я згідна з попередніми колегами.

  3. Так, згодна з попереднім коментарем. Даний сценарій скоріше підходить до позакласної робота або виховної години, але не до свята. Автор запропонував гарні та милозвучні вірші до українських пісень, добре сформована мета.

  4. У моєму розумінні свято це щось особливе, нестандартне, неординарне і вже точно не буденне. Так у публікації є назви пісень, що виконують та віршовані підвідки до їх звучання.