Сценарій свята 8 березня для учнів початкових класів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій свята 8 березня для учнів початкових класів.
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета заходу: Прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. Розширити уявлення учнів про свято. Розвивати вміння вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи, з повагою ставитись до жінок і дівчаток.

Виховувати в учнів естетичний смак, навички морально – етичної поведінки. Зміцнювати колектив класної родини. Виховувати доброзичливість, увагу, любов до людей.

Вікно перегляду документа

Аудіозаписи до свята


Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже добре святковий захід для бабусь і мам ВИ підготували і провели з дітьми. Прекрасна підбірка віршів і пісенного матеріалу, безумовно, прикрасять свято.

  2. Мене привабила гра для дівчаток “Швидко одягнись на свято”. Уявляю, як весело у вас було, коли хлопці говорили компліменти та, як впізнавали своїх матусь із зав’язаними очима. Як чудово, що є аудіозаписи до свята. Дякую Вам!

  3. Катерина Олександрівна пропонує традиційне свято, яке полюбляють як діти, так і батьки. Виховується пошана до батьків, матері. Впродовж свята згуртовується колектив, створюється позитивна атмосфера. Добре, що вчитель додає тексти пісень.

  4. Виховний захід сподобався. Матусі не залишилися без подарунків.Чарівним жінкам присвячувалися пісні і вірші. Хлопці віталі своїх однокласниць теплими словами, не забули і про вчительку. Дівчаткам пропонувалася конкурсна програма.

  5. Катерино Олександрівно, хочу щиро Вам подякувати за вашу роботу, за те, що своїм школярикам прищеплюєте вічні істини життя- любов і повагу до жінки – метері, бабусі, сестрички. Такі спільно організовані справи згуртовують колектив, формують почуття товариськості. Сценарій тематичного заходу доступний в реалізації. Добір матеріалу цікавий. Переконана свято пройшло на позитиві. Дякую