mail@urok-ua.com

Сценарій свята 8 березня для учнів початкових класів.

Мета заходу: Прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. Розширити уявлення учнів про свято. Розвивати вміння вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи, з повагою ставитись до жінок і дівчаток.

Виховувати в учнів естетичний смак, навички морально – етичної поведінки. Зміцнювати колектив класної родини. Виховувати доброзичливість, увагу, любов до людей.

Аудіозаписи до свята


Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 оцінок. Рейтинг публікації: 4.1 з 5)
20370

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мене привабила гра для дівчаток “Швидко одягнись на свято”. Уявляю, як весело у вас було, коли хлопці говорили компліменти та, як впізнавали своїх матусь із зав’язаними очима. Як чудово, що є аудіозаписи до свята. Дякую Вам!

  2. Катерина Олександрівна пропонує традиційне свято, яке полюбляють як діти, так і батьки. Виховується пошана до батьків, матері. Впродовж свята згуртовується колектив, створюється позитивна атмосфера. Добре, що вчитель додає тексти пісень.

  3. Виховний захід сподобався. Матусі не залишилися без подарунків.Чарівним жінкам присвячувалися пісні і вірші. Хлопці віталі своїх однокласниць теплими словами, не забули і про вчительку. Дівчаткам пропонувалася конкурсна програма.

  4. Катерино Олександрівно, хочу щиро Вам подякувати за вашу роботу, за те, що своїм школярикам прищеплюєте вічні істини життя- любов і повагу до жінки – метері, бабусі, сестрички. Такі спільно організовані справи згуртовують колектив, формують почуття товариськості. Сценарій тематичного заходу доступний в реалізації. Добір матеріалу цікавий. Переконана свято пройшло на позитиві. Дякую