Сценарій виховного заходу до свята 8 Березня

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу до свята 8 Березня
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Бердянська ЗОШ I-III ст. № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу до свята 8 Березня
Даний сценарій може бути корисним класним керівникам учнів початкових класів для проведення виховного заходу 8 Березня. У матеріалі розміщені привітання для матусь, бабусь та дівчат. Ви порините у святкову атмосферу нашого свята, можливо, скористаєтесь деякими ідеями.(матеріал для шкіл з російською мовою навчання)

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий насичений сценарій улюбленого свята. Красиві вірші, присвячені улюбленим матусям. Забавні і різноманітні сценівки, танці надають святу атмосферу веселощів і добра.

  2. Софіє Валеріївно! Дякую за розробку родинного свята, на якому захотілося побувати, аби пережити почуття, емоції, відчути настрій, який панував на вашому заході. Переконана, що були сльози на очах вдячних членів родин, задоволення від власних маленьких, але таких важливих звершень Ваших артистів, відчуття свята, яке вдалося, особисто у Вашій душі. Такі хвилини дають нам наснагу вже до вечора придумовувати щось наступне… Успіхів Вам і надалі!

  3. Добре, тепле, затишне, домашнє свято. Стільки приємних та ласкавих слів не залишать осторонь будь-кого, а мам і бабусь тим паче. Продумані та логічно поєднані всі етапи свята, що робить його чітким та лаконічним. Дякую!