super@urok-ua.com

Сценарій до виховного заходу “Веселий ярмарок українських страв”

Автор матеріалу: Сценарій до виховного заходу “Веселий ярмарок українських страв”

Сценарій до виховного заходу “Веселий ярмарок українських страв”
Виховний захід призначений для учнів 2 класу. Під час цього виховного заходу я знайомила дітей зі стравами укрфїнської національної кухні, з традиціями пов`язаними із готуванням страв. Відроджували звичаї і обряди нашого народу.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Слободська Оксана Василівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Спеціалізована школа №43 з поглибленим вивченням гуманітарного циклу "Грааль" м. Київ
  • Веселий ярмарок українських страв
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікава розобка виховного заходу, мабуть, вашим дітям сподобалося грати у гру “Борщ”), а також вивчати страви української кухні. Але мені здалося, що як для дітей другого класу дуже багато віршів ( це моя думка), але на те й вона година спілкування, щоб дивитися на все по-різному, вчитися один у одного. Натхнення вам у вашій праці,Оксана Василівна.

  2. У час гастрономічного різноманіття, коли страви різних кухонь давно стали “своїми” на наших столах, такий захід дуже актуальний. Він не просто знайомить молодших школярів зі стравами української кухні, а вчить знати і шанувати традиції свого народу, його культурну спадщину. До того ж пропагує здорове харчування.

  3. Цікава тематика виховного заходу робить його атмосферним і колоритним. Українські страви – це наше національне надбання. Тому вже в початкових класах діти мають знати культурні традиції, пов язані з ними. Правильно і різнобічно підібраний змістовий компонент створює гарну основу для досягнення мети.

  4. Ярмарок справді видався на славу. Над конспектом пророблена колосальна робота, матеріал чіткий і осучаснений. Гра “Борщ”, пісня- таночки, інсценізації – це все робить свято динамічним. Рекомендую ще провести деякі ігрові моменти з слухачами, щоб активізувати їх, спонукати до творчості. Дякую за матеріали.

  5. На такому ярмарку хочуть побувати всі. Оксана Василівна подарувала нам таку можливість. Захід не лише розважальний, а й має чітку виховну мету: відроджувати національні традиції, знайомство з традиційними українськими стравами. Музичний матеріал відповідає тематиці свята. Дякую!