super@urok-ua.com

Виховний захід “Ярмарок українських страв”

Автор матеріалу: Виховний захід “Ярмарок українських страв”

Захід знайомить учнів із українськими традиційними стравами, звичаями та побутом українців.Прищеплює любов до України, народу, традиціям.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Є все : ігри, інсценізації, конкурси. Свято сповнене радості, живого спілкування. Сподобалось те, що учні є активними учасниками свята, а не пасивними спостерігачами. Дякую за публікацію!

  2. Якою цікавою та пізнавальною є Ваша виховна година. Я із величезним задоволенням ознайомилась із матеріалом, що вже й про учнів тут казати . Дякую за публікацію!

  3. Виховний захід сподобався. Учні знайомляться з традиційними українськими стравами. Вчитель гарно продумала хід свята, присутні мають можливість споглядати цікаве дійство. Вся робота підпорядкована обраній меті.

  4. Виховний захід передбачає хорошу мету. Вважаю, що організація такого заходу може бути на високому рівні, тому що чудові інсценізації, загадки та ігри є справжніми цікавинками. Дотримуюсь думки, що інсценізація таких “смачних” пісень це також вдала ідея, й учні зможуть розкрити свої таланти та отримати при цьому велике задоволення. Дякую!

  5. Гарна робота. Найголовніше – цікава для дітей, бо вони не лише слухають, а й беруть участь у дійстві. Вдало продумано та використано обладнання.