mail@urok-ua.com

Виховний захід «Осінній ярмарок»

Цікавий, веселий та яскравий виховний захід “Осінній ярмарок”. Допоможе діткам ознайомитися з традиціями українського народу, пробудити почуття патріотизму, поваги до країни.

  • : Флорескул Леся Вікторівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Чернівецька загальноосвітня школа I – III ст. № 25
  • - Виховний захід «Осінній ярмарок»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сподобалось те, що учні отримали чудову можливість відчути себе активними діячами свята. Захід є сучасним, насиченим. Запропоновані сценки та конкурси сподобались. Дякую!

  2. Ярмарок-гарна традиція нашого народу і саме їй присвячено захід.Танець”Їдемо на ярмарок”,сценки,реклама,конкурси,продавці пропонують свій товар-відчувається атмосфера справжнього ярмарку,а ти ніби її учасник.Сподобались сценки-гуморески,гарні фото і гарні на них діточки.Дякую.

  3. Розробку сценарію “Осінній ярмарок” на сайті зустрічаю вдруге. Але вони різні. Це говорить про творчість наших вчителів. Що кожне свято , маючи одну тематику, можна обіграти по – іншому. На фото впізнала танок, який теж танцювали мої діти. Він дійсно захоплює. Дякую за сценарій та чудовий ярмарок.

  4. Виховний захід сподобався, є багато цікавинок. Автор додає до розробки заняття власні фото, що й ще більше підтверджує плідну та насичену роботу вителя. Також сподобалися підібрані вірші до свята. Родзинкою заняття є те, як продавались учнями дари осені. Думаю, що учні отримали велике задоволення завдяки конкурсам “Вгадай на смак”, “Борщ чи компот?”. Вчитель створює хорошу атмосферу, ознайомлює учнів із традиціями українського народу, формує патріотичні почуття. Дякую!