mail@urok-ua.com

Осінній ярмарок ” Щедрість рідної землі”

Осінній ярмарок ” Щедрість рідної землі”
Даний виховний захід ознайомлює учнів з традицією ярмаркування українського народу,виховує риси дбайливого господаря, формує бережливе ставлення до результатів праці.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Філевич Марія Степанівна
  • : вихователь
  • : КЗ ЛОР "Сокальська санаторна школа-інтернат"
  • Осінній ярмарок
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сподобалася інсценізація пісні та сценка, це завжди зацікавлює глядачів. Щодо критики попереднього вчителя, то потрібно і самим щось створювати. Дякую за розробку!

  2. Хочу сказати. що сценарій взят з інших джерел. Початок був надрукований ще в 2014 році на порталі музкерівників. Хотілося б побачити щось новеньке, те, що можна використовувати в роботі музкерівника . Тому. що Осінні ярмарки проводяться в садочках кожен рік восени. І дуже потрібен новий, “незаїжджений” матеріал.

  3. Ярмарок дійсно веселий, все на ньому захоплює. Початок вдалий, одразу задає гарний настрій.На особливу увагу заслуговує інсценізація пісні “А я молода на базар ходила” та сценка.

  4. Початок заняття характеризується точністю і організованістю. Захід дає змогу дітям повеселитися, поглибити свої знання про традиції проведення ярмарку, закріпити уявлення про госпадаря. Все заняття пронизане патріотичним вихованням. Ідея є цікавою – обов”язково збережу й собі. Дякую.