mail@urok-ua.com

Виховний захід для 1 класу на тему «Осінь – чарівниця у гості прийшла»

Дана розробка виховного заходу розширить і збагатить знання дітей про осінь,ознайомить учнів із фруктовими та овочевими рослинами,їх значенням,розширить знання про їстівні та отруйні гриби,вчить правилам поведінки на природі, виховує риси уважного і пильного господаря,формує бережливе ставлення до результатів праці,екологічну культуру і свідомість дітей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже корисний матеріал для проведення свята Осені в школі, який привертає увагу до краси природи восени – казкової пори року. Сценарій надзвичайно різноманітний та змістовний. Він містить віршики, загадки, цікаві факти про осінь, прикмети та сценки, пов’язані з осінньою порою. Дякую!

  2. У виховному заході задіяно безліч форм роботи: і декламування віршів, співання пісень, відгадування загадок, інсценування сценок, продовження повір’їв. Думаю, дітям буде цікаво на такому заході. вони зможуть навіть зіграти ролі овочів та фруктів.

  3. На основі тематики уроку та проведеної попередньої роботи, Лариса Миколаївна ознайомлює і розширює знання дітей про групи рослин, розвиває мислення, образне мовлення дітей, виховує любов до природи, екологічну культуру, згуртовує дитячий колектив засобами мистецтва. Дякую.