Сценарій виховного заходу “Масляна-2019”

Масляна- традиційне українське свято, яке пов’язане з давнім народним звичаєм – проводами Зими і зустрічі Весни.Розробка виховного заходу допоможе розширити і поглибити знання дітей про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни, свята Масляної; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; виховувати любов до рідного краю, до культури та надбань українського народу.

Вікно перегляду документа

 • : Бровко Валентина Степанівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Борівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 – філія ООЗ " Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"
 • - Сценарій виховного заходу «Масляна-2019»
 • : woman
 • : 2
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Валентина Степанівна відроджує народні українські традиції, дбає про реалізацію мети заходу. Зміст свята відповідає темі. Сподобалось планування заходу, ігри використовуються як давні, так і сучасні. Дякую.

 2. Добре, що таке свято проводиться і учні мають можливість розширити знання про народні традиції. Захід позитивний, насичений різноманіттям номерів. Масляна вдалась на славу!

 3. Ви повністю наслідуєте приказку : “На Масляну співайте, грайте, всіх млинцями пригощайте!”. Чудове свято, яке всіх єднає, дарує безмежну радість. Я б радила колегам звернути увагу на розробку заходу. Дякую!

 4. Вже багато років проводжу це свято, тому цікаво було дізнатися, як проводять його інші. Сценарій гарний, добре, що слова ведучих поєднуються з художніми номерами. І приготування млинців на завершення свята – дуже вдало.

 5. Свято колоритне, різноманітне та насичене піснями, хороводами, веселими іграми, інсценівками, смакуваннями млинцями та варениками. Відродження українських традицій – незамінний виховний засіб. Допоки ми дотримуємося своїх традицій – поки нація й існує!