mail@urok-ua.com

Сценарій відкритої виховної години “Славетні жінки України”

Виховна година проводиться з метою ознайомити учнів з моментами життя великих українок, виховувати повагу до визначних особистостей, патріотизм, моральні цінності, любов до України та її народу, розвивати почуття гармонії та краси.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка заходу змістовна, насичена, цікава та об*ємна. Щиро вдячна Вам за таке багатогранне напрацювання. Цей захід можна навіть поділити на кілька окремих етапів, але, якщо йде мова про відкритий виховний захід, то глядачам, безперечно, є що представити. Матеріал роботи є дуже пізнавальним. Над таким заходом треба здійснити багато клопіткої роботи. Бажаю Вам хороших успіхів на вчительській ниві та здібних учнів! Багато що із Вашого матеріалу маю бажання використати у своїй роботі. Дякую!

  2. Дуже багато постатей для одної виховної години.Можливі варіанти:жінки Київської держави,поетеси,співачки тощо,провести цикл годин,присвячений славетним жінкам.Дуже доречно сприймалася б презентація чи відео,інсценівки поруч із віршами .Матеріалу підібрано багато.Дякую

  3. Сподіваюся, що ваша відкрита виховна годиниа“Славетні жінки України” пройшла вдало, бо матеріал дуже цікавий. Та більше 10 розповідей складно прослухати. Треба поділити захід на 3 частини, і змінити формат:розповідь, потім, н-д, інсценівка, відео і т.п.