Сценарій відкритої години пам’яті «Чорнобиль- трагедія століття»

Сценарій відкритої години пам’яті «Чорнобиль- трагедія століття»
Година пам’яті.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Паращук Катерина Віссаріонівна
  • : Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
  • : школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
  • Година пам’яті
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваш захід висвітлює учням одну з найбільш пекучих сторінок історії нашої Батьківщини. На жаль, ця проблема торкнулася усього світу, буде відлунювати ще не одне десятиліття. Дякую за корисну розробку!

  2. Година пам яті торкнулася душі, взяла за живе… Чорнобильська трагедія ще довго буде боліти Україні, тому пригадувати той день, розпач людей, їх біль, жахливі наслідки – це данина усіх, хто сьогодні живе на українкькій землі. Катерино Віссаріонівно, вдячна Вам за глибину виховної години.

  3. Війна з невидимим ворогом – це справді найгірше. Захід побудований чітко, з опорою на інформаційні дані, на описи дій людей. В заході простежується невидила ниточка “болі- і пам”яті”. Подібного роду заходи навіюють сум і печаль, але це наша біль, наша історія і відгомін тих страшних років дає нам УРОК- не повторитись більше такому ніколи. Дякую.

  4. Година пам”яті про Чорнобильську катастрофу досить детально описує той страх і невідомість, яка охопила жителів у ті весняні дні. Вчитель стверджує, що ця катастрофа дала нам три уроки- безвідповідальності, милосердя і патріотизму…І ця година-реквієм вчить школярів, що за свої дії і вчинки ми маємо відповідати, бути милосердними одне до одного, як вчать нас закони Божі і бути справжніми патріотами-любити свій край щиро.