Конспект виховного заходу присвяченого річниці Чорнобильської трагедії

Конспект виховного заходу присвяченого річниці Чорнобильської трагедії.
Даний сценарій буде корисний не лише вчителям початкових класів але і середньої школи.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

 • : Котівська Наталія Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Чаплинський НВК
 • Конспект виховного заходу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Вірші та слова ведучих – традиційні тематичні лінійки. Порушені теми важливі, актуальні, мають сколихнути людську свідомість, навчити сприймати життя людини, природу як Божий дар. Вірші підібрано вдало. Відеофрагменти, історії очевидців , флешмоби – це вимога часу. Дякую!

 2. На мою думку, даний конспект може бути корисним багатьом колегам. Вірші є зворушливими, спонукають задуматись над реаліями життя, пам*ятати про постраждалих земляків. Дякую за матеріал!

 3. Вірші дійсно є гарними та доречними, але роботу можна урізноманітнити цікавими формами роботи, щоб учні краще сприйняли поданий матеріал. Порушена тема заслуговує на увагу колег. Дякую!

 4. Конспект виховного заходу, присвячений Чорнобильський трагедії , містить цікавий матеріал, основою якого є історичний факт. Сподобалася гарна підбірка поетичних рядків. Учні розширюють знання про трагедію ХХ століття, шанують героїв. Дякую.

 5. Цікавий матеріал, конспект, продумані слова ведучим, вірші… Сидіть і слухайте. Як завжди, як 10-20 років підряд. А хотілося б нового, такого, щоб зачепило за живе. Наші традиційні ведучі, чиї слова перемішані з віршами, це однотипне, одноманітне, нудне, щорічне… Можливо, ви не дописали, як прикрасили зал (чорним полотном з свічками та червоним полотнищем- язиками вогню), виступами людей, які пережили трагедію ( не обов’язково з Чорнобилю)…Хочеться нового.Дякую.

 6. Перечитавши ваш сценарій,можна сказати,що він буде цікавий і навіть учням старшої школи, дуже душевні слова,які поєднання із спогадами.Від себе добавлю,що ще можна було б вставити фільм і презентацію про Чорнобиль. А так все дуже сподобалось. На вищому рівні .

 7. Ми, дорослі, маємо завжди пам’ятати та навчити наших дітей пам’ятати Чорнобильську трагедію, шанувати Героїв Чорнобиля, які ціною власного життя захистили нас, українців, від страшного лиха. Висловлюю подяку Наталії Миколаївні за важливий, повчальний захід. Дякую!