mail@urok-ua.com

Сценарій та презентація вечора пам’яті до дня Чорнобильської трагедії

Мета заходу: навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства;прищеплювати почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.

Сценарій

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я вважаю, що такий захід залишить неабиякі враження у кожної дитини, адже людина починається з добра, милосердя, розуміння та співпереживання до чужого болю, до чужої долі. Учні зможуть усвідомити всю необхідність цілісності навколишнього світу та загальної гармонії людини з природою. Дякую!

  2. Такі заходи завжди залишають слід у свідомості учнів. Думаю, що учні усвідомили власну відповідальність за майбутнє своєї держави, сприйняли чужий біль втрати рідних, усвідомили трагічність людських доль. Після висвітлених сторінок минулого в дітей виникає бажання створювати нове, відроджувати заради Батьківщини. Дякую!

  3. Ваш захід цікавий, доповнений змістовною, послідовною презентацією. Вдало підібраний музичний супровід, пісні, відео, що допомагають підсилити сприйняття і усвідомлення фатальної, масштабної катастрофи. Успіхів Вам і Вашому колективу!