mail@urok-ua.com

Виховна година присвячена пам’яті чорнобильської катастрофи

Актуальність полягає в тому, що чорнобильська катастрофа не повинна повторитися.Для цього необхідно виховувати в учнів почуття гармонії та зрілої відповідальностіпо відношенню до навколишнього середовища, робити висновкищодо наслідків діяльності людини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На жаль, на сьогоднішній день багато туристів із величезним запалом прагнуть потрапити на територію Чорнобиля за незабутніми враженнями, до кінця не усвідомивши цієї глобальної катастрофи, яка сколихнула світ. Як зауважила колега: ” Такі заходи спонукають робити висновки!”. Дякую!

  2. Такі виховні заходи повинні мати місце в роботі з класним колективом, тому що це наша пам’ять та історія. Захід підготовлено з урахуванням вікових особливостей старшокласників. Матеріал ще й розширює кругозір учнів. Дякую.

  3. Виховні заходи, присвячені Дню пам’яті Чорнобильської трагедії, мають не залякувати школярів, а вчити робити висновки та не допускати такого в майбутньому. І перед нами лежить досить складна проблема – виховати покоління людей, які подивляться на ці трагічні для України та світу події під іншим кутом.

  4. Матеріал змістовний використано багато поєтичних творів на дану тематику? Матеріал підібрано відповідно до теми, використана історичну хронологію подій !