Виховна година на тему: “Жнива скорботи” присвячена пам’яті жертв голодомору

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година на тему: “Жнива скорботи” присвячена пам’яті жертв голодомору
Посада: вчитель історії
Місце роботи: Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступеня

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета уроку: поглибити знання учнів про голодомор 1932 -1933 років ;формувати повагу в учнів до минулого тих часів;замислитися над цією трагедією, над геноцидом українського народу;вшанувати пам’ять безвинно замучених голодом людей; викликати співчуття до долі тих людей, які жили в ті тяжкі часи;виховувати прагнення зберігати в пам’яті історію рідного народу.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Голодомор – це одна з найболючіших сторінок історії людства. На жаль, ці страшні роки були найгіршими , найжорстокішими, бо безліч покалічено доль, втрачено життів. Такі заходи необхідні для висвітлення історичних моментів, для переусвідомлення кожного з нас своїх життєвих поглядів. Подібний матеріал навчає учнів берегти життя, навчатись бути добрішими. Дякую!

  2. Народ, що не знає свого минулого, яким би воно не було, не може мати майбутнього! Вивчення причин Голодомору, вияснення конкретних виконавців, врахування уроків минулого – ось це повинні винести діти з цього заходу. Дякую за цікавий матеріал!

  3. Нинішньому поколінню непросто і важко сприймати уроки Пам’яті жертв Голодомору. Але ми повинні пам’ятати цю велику трагедію, цей нелюдяний вчинок ніколи не відійде в забуття і це небувале страждання ніколи не повинно повторитися в історії людства. Тому такі заходи з дітьми необхідно проводити. Дякую!

  4. Година пам’яті «ЖНИВА СКОРБОТИ» не може не хвилювати свідомого школяра.Вдало підібраний Оксаною Олександрівною матеріал відкриває для учнів ще одну сторінку нашої історії – сторінку жертв голодомору 1932-1933рр.Дуже хвилююча сценка.Дякую