mail@urok-ua.com

Загальношкільний виховний захід вшанування жертв Голодомору і тоталітаризму ”Україна пам’ятає!”

Загальношкільний виховний захід вшанування жертв Голодомору і тоталітаризму ”Україна пам’ятає!”
Виховний захід до дня пам’яті жертв Голодомору та тоталітаризму ”Україна пам’ятає!” Пройшов в НВК 26/11/2016 р. Метою заходу було ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, розкриття болі і чорних сторінок історії нашої держави, виховання здатності кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників, вшанування пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховання в учнів патріотизму та особистісних рис громадян України

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Саме свідчення очевидців розкривають справжній хід історії тих страшних днів. Учням варто ознайомитись із таким матеріалом, який не лише навчає шанувати пам*ять стражденних, а й спонукає до глибоких роздумів. Дякую!

  2. Дуже важливо знайомити дітей з трагичним минулим нашого народу. Доречним на виховному заході використання свідчень очевидців, сімейні хроніки, запалена свічка, Вірші торкають душу..

  3. Розробка заходу сподобалася. Особливо зворушили свідчення очевидців, які зачитували діти. Світлини заходу показують як діти вшановують пам’ять жертв Голодомору та репресій. Дякую.

  4. Розробка заходу вийшла гарною, душевною. Є розповідь, є практична частина ( дуже важливо та актуально).Видно, що учні співпереживали та співчували. Мені сподобалось. Дякую.