Чорнобиль не має минулого часу (Загальношкільна лінійка присвячена трагедії на ЧАЕС)

Мета: згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, вміння виразно декламувати, артистичні здібності; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів у школярів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже потрібний виховний захід, адже виховання патріотизму, співпереживання, моральної відповідальності у учнів сьогодні першочергове завдання будь-якого навчального закладу. У публікації представлений цікавий сценарій, поетичний та музичний супровід торкається душі. Дякую автору за наданий матеріал, який є корисним та має практичне застосування у виховній роботі навчальних закладів.

  2. Я цю розробку віднесла б до відкритого виховного заходу. Дзвін, який лунає на початку заходу, відгукується у серцях болем і страхом пережитої трагедії, а віршовані рядки підсилюють емоційне напруження. Автором продумано кожен виступ, музичний супровід, щоб це душевне хвилювання досягло душі кожного присутнього. Хороша робота!