mail@urok-ua.com

Чорнобиль не має минулого часу (Загальношкільна лінійка присвячена трагедії на ЧАЕС)

Мета: згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, вміння виразно декламувати, артистичні здібності; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів у школярів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
242

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже потрібний виховний захід, адже виховання патріотизму, співпереживання, моральної відповідальності у учнів сьогодні першочергове завдання будь-якого навчального закладу. У публікації представлений цікавий сценарій, поетичний та музичний супровід торкається душі. Дякую автору за наданий матеріал, який є корисним та має практичне застосування у виховній роботі навчальних закладів.

  2. Я цю розробку віднесла б до відкритого виховного заходу. Дзвін, який лунає на початку заходу, відгукується у серцях болем і страхом пережитої трагедії, а віршовані рядки підсилюють емоційне напруження. Автором продумано кожен виступ, музичний супровід, щоб це душевне хвилювання досягло душі кожного присутнього. Хороша робота!