mail@urok-ua.com

Ознайомлення з народними символами України, обрядово-традиційні матеріали “Без минулого – немає майбутнього”

Мета розробок: розширити знання школярів про рослини-символи України; збагатити знання учнів про чудодійні обереги нашого життя — рослини і виховувати глибокі почуття любові рідного краю, сприяти патріотичному вихованню; формувати естетичні смаки; уміти бачити красу, велич рідної природи. Вдосконалювати знання дітей про народні символи. Виховувати любов до живої природи, зберігати народні традиції і звичаї.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

  • : Марія Василівна Пилипчинець
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків райСЮН (за сумісн.)
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст.№1, Міжгірська райСЮН
  • -Ознайомлення з народними символами України
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Багато праць є про народні звичаї та традиції, народні символи. Ваша робота заслуговує на увагу. Дякую за методичне напрацювання!

  2. Велика та ґрунтовна добірка цікавої інформації про народні символи України. Дана робота допоможе вчителю ознайомити із різними властивостями, легендами рослин що ростуть на території нашої держави. Цікаві різні форми роботи. Дякую!

  3. Хороший проект. Відмінна тема для проекту. Робота з проектами дуже ефективний засіб формування універсальних навчальних дій у молодших школярів. Ви вирішили всі завдання, які ставила перед собою, досягли мети. Думаю, що багатьом вчителям стане в нагоді Ваш матеріал при підготовці до уроків. І багатьом дітям буде цікавий.

  4. Усний журнал – цікава форма проведення захисту навчального дослідницького проекту, який дає змогу учням відкритися, розвиває їх лексичний запас, ораторські риси. А також учні з інтересом знайомлять зі своїм минулим, обрядами та традиціями рідного краю. Що ще раз доводить вислів “Без минулого немає майбутнього” Дякую автору!

  5. Даний проект добре продуманий,доречно підібранні назви групп.Тема проекту чітко прослідковується на протязі всієї роботи групп.Сподобався опис весільного обряду.

  6. Дана розробка містить пізнавальний матеріал. Звичайно, учням буде цікаво дізнатися про народні символи та традиції, пов*язані з ними. Особливо цікавим є повідомлення про барвінок, опис весільного обряду.