Iнтегрований урок позакласного читання та “Я у свiтi” для 3 класу: «Без сiм’ї немає щастя на землi»

Ідеї інтегрованого навчання сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки сприяють успішній реалізації нових освітніх завдань: дають можливість учителеві разом із учнями опанувати значний за обсягом навчальний матеріал, досягнути формування міцних, усвідомлених міжпредметних зв’язків, уникнути дублювання у висвітленні низки питань.
Запропонований інтегрований урок поглиблює знання дітей про основні обов’язки в сім’ї, шанобливе ставлення до старших та інших членів родини на матеріалах творів видатного педагога В. Сухомлинського, спрямований на вдосконалення навички свідомого виразного читання. У розробці використані різні сучаснi форми роботи, що сприяють творчому розвитку дітей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарний сучасний урок, який вчить дітей любити, поважати та пишатися своєю родиною. На творах Василя Сухомлинського якраз і реалізується дана мета. Вчитель використала міжпредметні
    зв`язки ,роботу в групах, сучасні інтерактивні технології.Дякую.

  2. Світлана Миколаївна пропонує розробку інтегрованого уроку. Отже, вчитель працює за сучасними вимогами освіти, програми. Використання творів Сухомлинського допомагає досягти мети уроку . Форми роботи інтерактивні, ефективні. Дякую.