mail@urok-ua.com

Сценарій “Чорна весна – 1986” (лінійка пам’яті Чорнобильської катастрофи)

26 квітня – це найтрагічніша дата в історії нашого народу. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива подія – вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС.

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторилося подібне лихо.

 • : Пасічник Ліна Андріївна
 • : педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури
 • : ЗОШ І – ІІІ ст. с. Уладівське, Калинівський район, Вінницька область
 • Сценарій «Чорна весна – 1986»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1478

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Ще одна страшна сторінка в існорії нашої держави, яка обпікає людські серця і зараз, адже втрачені долі, оселі, здоров`я. Не забувати про трагедію і допомагають такі лінійки, розробку якої представила нам на розгляд автор. Дякую за хорошу роботу!

 2. Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції. Про те, що сталось, не можна забувати. Сценарій для проведення лінійки – рекієму спрямований саме на це, щоб те що сталося, ніколи не було забуто. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Щира подяка автору за роботу!

 3. Чорнобиль – страшна сторінка в історії не лише України, а й країн Європи, тому необхідно знайомити учнів з даним матеріалом, виховувати відповідальність до справи, чуйність до людей. Музичний матеріал відповідає тематиці.

 4. Дікую за розробку позакласного заходу ( лінійка) “Чорна весна – 1986”, думаю, що за основу можна брати для позакласних годин. Учні більше дізнаються про трагедію на ЧАС, навчаться бути сопричасними до чужої болі, співчувати.