super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу для початкових класів ” У гості до казки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу для початкових класів ” У гості до казки”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Одеська спеціалізована школа № 117 I-III ступенів Одеської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ описує сценарій виховного заходу для початкових класів під назвою “У гості до казки”. Мета заходу — формування в учнів бажання читати книги, розвиток інтересу до читання, виховання поваги до книги та вміння користуватися бібліотекою.

Сцена прикрашена книжками та малюнками казкових героїв. Захід починається з музичного вступу, після чого гноми виконують пісню. Далі виступає Казкар, який наголошує на важливості дружби з книгою.

  • Виступи казкових персонажів, таких як Білосніжка, Попелюшка, Буратіно та інші, які допомагають дітям зрозуміти важливість книг.
  • Розбійники намагаються вкрасти книги, але зрештою визнають їх цінність.
  • Завершується захід піснями та танцями, що підкреслюють любов до книги.

Захід спрямований на те, щоб діти зрозуміли, що книги — це найкращі друзі, які навчають і надихають.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий і пізнавальний виховний захід “У гості до казки”. Я, думаю такий захід, повинен викликати позитивний емоційний відгук у дітей, бажання брати участь у такого роду заходах, завдяки яким вчитель виховує любов та інтерес до читання книг. Творчих успіхів!

  2. Сподобалась сучасна інтерпритація музичних номерів, обов*язково , з вашого дозволу використаю на практиці ваш досвід. Хід свята допомагає учням зробити повчальні висновки для себе.Дякую за гарний творчий доробок!

  3. Дуже гарно. Так захопливо і яскраво. Віршики мають повчальний характер, веселі пісенки додають настрою. Героі різних казок зустрілися на одній сцені і так гармонійно “подружилися”. А фото просто клас.)