super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “Свято осені” для учнів 1-2 класів

Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу “Свято осені” для учнів 1-2 класів

Сценарій виховного заходу “Свято осені” для учнів 1-2 класів
Мета заходу: виховувати любов до рідного краю, бережне ставлення до природи; розвивати увагу, спостережливість, естетичні почуття, повагу до звичаїв і традицій українського народу

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Виховний захід вдався на славу. Це підтверджують фотографії з святі осені, вставлені в розробку. Діти тренуються в акторській грі, вчаться відчувати ритм і такт (танці), вправляються в умінні володіти залом – тримати глядача. Ну і звісно виховний момент – навчає шанувати дари осені, бути вдячними за щедрі врожаї.

  2. Сценарій свята, як на мене, ну дуже традиційний. в наш час є така велика кількість нестандартних форм роботи у позаурочний і позакласний час. До свята потрібно додати більше ігрових моментів. Хоча видно, що педагог попрацював на славу, і на практиці (сподіваюся) все вдалося!

  3. Сценарій свята логічно завершений, цілісний, досить цікавий, структурований та пізнавальний. Поставлена мета досягнута. Прослідковується активізація учнів під час проведення заходу. Учитель використовує різні види діяльності, розвиває акторські, творчі здібності, пізнавальний інтерес учнів. Матеріал доступний для учнів даної вікової категорії. Я, думаю, що свято за таким сценарієм було дуже цікавим і сподобалось усім присутнім. Спасибі вчителю за підготовлений сценарій заходу.