Методична розробка виховного заходу «Свято осені»

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка виховного заходу «Свято осені»
Посада: вчитель музики
Місце роботи: Броварська ЗОШ №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цікавий сценарій свята, спрямований на розвиток емоційної сфери учнів, бажання брати активну участь у виконанні та інсценуванні пісень.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сценарій свята традиційний. Учитель підготувала цікавий матеріал. На жаль, для такої вікової категорії не вистачає ігрових завдань. На уроці розвивається художньо- естетичний смак. Дякую.

  2. Свято – це для дітей завжди радість. В сценарїї є пісні та їх інсценізації. Але Свято – це гра. А тут , на жаль, не прослідковується ігрових моментів. Навіть появу Осені можна надати цікавіше. І наприкінці, можна також вводити ігровий момент для дітей. Бо 2 клас – це ще малюки, які жадають яскравих дійств на святі.

  3. Уміли створити а не вміли подати : Захід чудовий і співаєм танцюєм , декламуєм. Діти в тематичних гарних костюмах . Батьки теж немало вклали в цей захід. і діти працювали. А от по заверешенню щось не склалось.

  4. Свято має мету, яку Антоніна Всеволодівна досягає завдяки ефективному плануванню . Діти розвивають творчі здібності , виконуючи пісні, декламуючи вірші, виступаючи в ролі акторів. Дякую.

  5. Традиційне для школи свято. Адже, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Тут звучать пісні, вірші, загадки, інсценування, прислів’я та приказки. Дякую, захід дуже сподобався!