super@urok-ua.com

Свято-змагання “Свято осені” для учнів 1-4 класів

Автор матеріалу: Свято-змагання “Свято осені” для учнів 1-4 класів

Діти по-осінньому прикрасили клас, підготували пісні, вірші, сценку “Сперечались овочі”. А найбільше всім присутнім сподобались конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі. Переможцям були вручені цікаві ногороди: “Кращий математик”(хто швидше збере задану кількість листочків),”Краща танцювальна пара” (танцювали, затиснувши яблуко лобами),”Скульптор”(треба було з яблука вигризти грибок чи іншу фігуру), “Силач”(більше разів підняти кабачок), “Влучний стрілок”(відгадати, скільки ягідок в гроні винограду),”Дегустатор”(з зав’язаними очима визначали на смак овочі та фрукти),”Конструктор”(скласти овочі і фрукти з пазлів). “Ерудити” добре відгадували загадки і відповідали на запитання вікторини.

Вікно перегляду документа

  • : Устінова Ірина Іванівна
  • : вчитель початкових класів
  • : ПАВЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  • - Свято-змагання «Свято осені» для учнів 1-4 класів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Зміст кожного виду змагань допомагає розкрити красу осінньої природи, багатство та щедрість осені. Даний сценарій створить справжнє свято, на якому дітлахи матимуть можливість погратися, відчути себе маленькими акторами та проявити свою кмітливість. Дякую!

  2. Осінь – це золотокоса королева, яка обдаровує усіх нас своїми дарами – смачними плодами (овочами, фруктами). Завдяки прекрасній осінній палітрі ми отримуємо невимовну естетичну насолоду. Свято ОСЕНІ у формі змагання – це хороша ідея. Вчителем продумано конкурсну програму, яка під силу школярам. Головне на святі – те, що учні за свої зусилля отримують нагороди – медальки. Дякую!