Сценарій “СВЯТО ОСЕНІ”

Пропоную сценарій родинного свята у 2 класі. Мета свята: привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом. Розвивати вміння спостерігати, бачити красиве. Виховувати гостинність, щедрість та щирість, естетичний смак.

Сценарій 

Вікно перегляду документа

  • : Стречена Ірина Василівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського
  • Сценарій «СВЯТО ОСЕНІ»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Полюбляю проводити свято Осені, тому звернула увагу на дану публікацію. Сценарій відповідає віковим особливостям другокласників. Зміст насичений інсценівками. піснями , конкурсами. на мій погляд, свято вдалося. Дякую.

  2. Сценарій заходу вражає своєю новизною та неповторністю. Настільки вдало були підібрані всі форми та методи роботи. Мене вразили ігри з учнями та інсценівки. Гадаю, що Квітка зрозуміла, що таке Осінь. Дякую за розробку. Натхнення Вам!

  3. Сподобався сценарій. Особливо легенда и сценки.Креативна розробка яка демонструє взаємозв’язок всіх компонентів, плавний перехід на всіх етапах заходу, артистичність педагога і виступаючих учнів говорить про великий проведену роботу, про творчий підхід педагога.

  4. Ірино Василівно! Щира подяка за корисний та креативний сценарій. Ви спробували інтегрувати в одне ціле природознавчий, літературний, народознавчий матеріал, нанизавши на родинне намисто пісні, танці, вірші, інценівки. Все це органічно переплелося з вашими словами, емоціями дітей, і, переконана, радістю батьків. Це свято відбулося як родинне дійство, бо відчувається тепло, яким ви зігріли кожне слово, кожен рядок розробки. Успіхів Вам і надалі!

  5. Просто чудова розробка заходу! Сподобалося все: поєднання поетичних виступів , сценок, музичного оформлення, розважальних ігор. Всього вміру, цікаво, продумано, відповідає вікові учнів. Позитивний, веселий захід. Дякую!