mail@urok-ua.com

Сценарій “СВЯТО ОСЕНІ”

Пропоную сценарій родинного свята у 2 класі. Мета свята: привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом. Розвивати вміння спостерігати, бачити красиве. Виховувати гостинність, щедрість та щирість, естетичний смак.

Сценарій 

 • : Стречена Ірина Василівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Луцький НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського
 • Сценарій «СВЯТО ОСЕНІ»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
2289

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Сценарій заходу вражає своєю новизною та неповторністю. Настільки вдало були підібрані всі форми та методи роботи. Мене вразили ігри з учнями та інсценівки. Гадаю, що Квітка зрозуміла, що таке Осінь. Дякую за розробку. Натхнення Вам!

 2. Сподобався сценарій. Особливо легенда и сценки.Креативна розробка яка демонструє взаємозв’язок всіх компонентів, плавний перехід на всіх етапах заходу, артистичність педагога і виступаючих учнів говорить про великий проведену роботу, про творчий підхід педагога.

 3. Ірино Василівно! Щира подяка за корисний та креативний сценарій. Ви спробували інтегрувати в одне ціле природознавчий, літературний, народознавчий матеріал, нанизавши на родинне намисто пісні, танці, вірші, інценівки. Все це органічно переплелося з вашими словами, емоціями дітей, і, переконана, радістю батьків. Це свято відбулося як родинне дійство, бо відчувається тепло, яким ви зігріли кожне слово, кожен рядок розробки. Успіхів Вам і надалі!

 4. Просто чудова розробка заходу! Сподобалося все: поєднання поетичних виступів , сценок, музичного оформлення, розважальних ігор. Всього вміру, цікаво, продумано, відповідає вікові учнів. Позитивний, веселий захід. Дякую!