Урок-свято « Казка золотої осені» 3 клас

Урок-свято « Казка золотої осені» 
Мета: Розвивати мовленнєву діяльність учнів, вміння описувати предмети за власними спостереженнями, розвивати образне мислення, будити творчу уяву дітей, зв’язне мовлення. Збагачувати словниковий запас учнів, розвивати орфографічні навички писемного мовлення. Поглиблювати знання про рослини-символи України, прищеплювати інтерес до народних традицій нашого народу. Виховувати любов до природи, естетичний смак

Вікно перегляду документа

  • : Кузьменко Віра Петрівна
  • : вчитель – методист, вчитель початкових класів
  • : Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей»
  • Урок-свято
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розділяю думки попередніх коментаторів. Єдине, мене зацікавило листочки, які прикрашають сцену з ознаками осені – то яка їх роль? Просто повісили і все? Можливо треба продумати, як їх додати до сценарію. Сподобались ігри, пісні (рекомендую описати, які саме рухи виконували під них діти). Таким чином, це буде матеріал з великою педагогічною цінністю. Дякую за конспект!

  2. Цілісне свято – урок представила Віра Петрівна. Навчальний захід логічно побудований. Пісенний матеріал тематично виправданий і доцільний. До змісту включено кілька ігор, що не дадуть занудьгувати глядачам. Дякую за наповнену розробку!

  3. Цікаво побудований урок-свято. Діти полюбляють нетрадийне навчання. На даному святі розвиваються творчі здібності учнів , створюється позитивний емоційний фон. Гадаю , вчителю вдалося досягти поставленої мети.