Сценарій на Свята Осені в 1-му класі

Сценарій виховного заходу «Мелодії осені» орієнтований на учнів 1-2 класів. Він стане чудовою знахідкою для кожного вчителя.
За допомогою поданих матеріалів можна створити справжнє свято, на якому школярі матимуть можливість погратися, відчути себе маленькими акторами.

У сценарії запропоновано короткі віршики, ігри, сучасна сценка про ріпку, пісні з посиланням на сайт, де їх можна скачати.
Проведення свята допоможе розкрити красу при¬роди восени, покаже багатство і щедрість осені, буде сприяти вихованню поваги до «золотих рук» природи, вдячності до рідної землі-годувальниці.

Вікно перегляду документа

  • : Бєрлізєва Тетяна Василівна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗ "ХНВК" №8 міста Харкова
  • - Сценарій на Свята Осені в 1-му класі
  • : woman
  • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка сприяє розвитку творчих та комунікативних компетентностей за допомогою віршів, пісень, танців, ігор, інсценізації на осінню тематику. Мета виховного заходу успішно була реалізована впродовж свята. Дякую!

  2. Для школярів тематичне святкове дійство – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. Хоча осінь і називають «сумовитою», хто як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листопаду, дарам і щедротам цієї пори року. Свято осені — це завжди феєрична, сповнена барв і дивовижних персонажів казка.