Розробка виховного заходу “Осіннє свято”
Місце роботи: КЗ "ХСШ №16 ім. В.Г.Сергєєва"
Зміст виховної діяльності: Ціннісне ставлення до себе
Час проведення: 45 хвилин
Місце проведення: актова зала
ТЕМА. Осінь
МЕТА. Формувати в учнів активну життєву позицію; підтримувати учнів, які спрямовані на активну участь в учнівському самоврядуванні; допомагати ініціативним учням розвивати лідерські здібності; розвивати навички колективної взаємодії.
Досвід успішних класних керівників свідчить про великий педагогічний потенціал цієї форми виховної роботи. У процесі діяльності з підготовки й проведення виховних годин можливе вирішення таких педагогічних завдань:
1)збагачення свідомості учнів знаннями про природу, суспільство,
техніку,людину;
2) засвоєння дітьми вмінь і навичок пізнавальної й практичної діяльності;
3) формування емоційно-почуттєвої сфери й ціннісних стосунків особистості дитини;
4) сприяння становленню й прояву суб’єктності й індивідуальності учня, його творчих здібностей;
5) формування класного колективу як сприятливого середовища розвитку й життєдіяльності школярів. .
Зрозуміло, що вирішення всіх перерахованих завдань варто пов’язувати не з якоюсь окремою годиною спілкування вчителя зі своїми вихованцями, нехай навіть блискуче проведеною, а з добре продуманою й детально розробленою системою їх організації, де кожній виховній годині приділяється певне місце й роль.
Свято сподобалось. Вчитель враховує вік дітей, тому захід побудовано з урахуванням даних особливостей. Інсценізація дозволяє виявити творчі здібності учнів та зацікавити присутніх. Доречними є пісні, танці. Дякую.
І музика і танці інавіть слова для всіх вистачить. Сподобалось
Таке гарне свято у вас вийшло. Тут і скоморохи, і продавці. Тут веселощі, жарти. А які оригінальні художні номери: пісні, танці, сценки – все доречно і оригінально. Дякую. Дуже сподобалось.
Вчитель підібрав цікаві вірші, пісні. Сподобався запропонований танець з парасольками, а також виступ скороходів. Вважаю що сценарій стане в нагоді багатьом вчителям початкових класів.