mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “У світі казки чарівної”

Вашій увазі пропоную сценарій виховного заходу “У світі казки чарівної” для 1-2 класів. Під час розробки поданого матеріалу ставила за мету розширити та поглибити знання учнів про казки, удосконалити вміння працювати в команді.
Вважаю, що проведення даного заходу сприяє розвитку мовлення, фантазії, бажання пізнавати нове, творчої уяви молодших школярів, формуванню у них таких загальнолюдських понять: доброта, чесність, дружба, взаємодопомога.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Захід сподобався. Діти досліджують карту , розуміють з якими перепонами вони зустрінуться. Кожна зупинка по-своєму оригінальна, виконує навчальну функцію. Випробування дозволяють перевірити знання учнів.

  2. Вчитель – людина із великим творчим потенціалом. Дуже сподобався задум виховного заходу. Конкурси зможуть перевірити та розширити знання учнів про казки. Зацікавила казкова карта. Вразило все: “Казковий садочок”, “Чарівний місток”, “Палац таємниць”. Діти вирушають у захоплюючу подорож, яка обіцяє багато випробувань, як справжнім казковим героям. Також діти отримують винагороду за свої успіхи – солодкі подаруночки від казкових персонажів. Дякую!