mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “У світі доброї казки”

Добро починається з тебе.

2 лютого 2017 року у рамках декади мистецтва у Хмельницькому навчально-виховному комплексі №4 учителем початкових класів Паштепою Л.О. та вихователем ГПД Єгоровою Ю.А. було проведено виховний захід «У світі доброї казки», який проходив під гаслом:
«Є поміж нас багаті й бідні. Кому, що треба, доля не питає. Та є дві речі всім нам необхідні: У світі мир, а в душах – доброта».

Метою заходу було формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей.; розвивати потребу робити добро, не чекаючи винагороди; виховувати в учнів доброту, порядність, бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину.

Учасники свята майстерно перевтілились в образи героїв української народної казки «Котигорошко». Гості, що завітали на свято, захоплено спостерігали за юними зірочками дійства, які неначе справжні артисти співали, танцювали, розповідали вірші.

Свято було яскравим, веселим, просто незабутнім і наповнило серця всіх присутніх найкращими емоціями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сценарій виховного заходу дуже цікавий, метою заходу було формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей, і я вважаю, що цю мету було досягнуто, діти робилять добро, не чекаючи винагороди; але для цього іх треба спрямовувати, виховувати в учнів доброту, порядність, бажання підтримувати друзів у скрутну хвилину, а також вчити радіти, якщо трапилось щось добре. Відмінна робота, ще й фото є. Молодець.

  2. Залучати дітей до народної творчості;формувати в учнів добре взаємовідношення;сприяти розвитку мислення та пізнавальної активності, творчих здібностей, формування класного колективу, все це червоною ниткою прошло через ваш захід. Цікавий ,змістовний захід, сподобалось використання аудіофайлів та пісень

  3. Захід спрямований на виховання позитивного ставлення до людей, створюються ситуації, які стимулюють моральні вчинки дітей. Фото наочно показують хід свята. Гадаю, що все пройшло цікаво, весело.Вчитель формує в учнів поняття “доброти”.