Сценарій заходу розважальної гри-вікторини “Казка в гості завітала” для учнів 1-2 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій заходу розважальної гри-вікторини “Казка в гості завітала” для учнів 1-2 класів
Посада: група вчителів філолого-естетичного циклу
Місце роботи: Петропавлівська ЗОШ №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цікавий сценарій розважальної гри-вікторини “Казка в гості завітала” для учнів початкових класів подарує дітям радість зустрічі з улюбленими казковими героями.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Активний розважальний захід, від якого учні отримають емоційне задоволення, доповнений яскравою, казковою, “рухливою” мультимедійною презентацією, за допомогою якої відбувається “зустріч” з казковими героями. Дякую!

  2. Вікторина з елементами ігрової діяльності зацікавлює, пробуджує пізнавальний інтерес. Учні полюбляють подібні заходи. Окрім розваги, діти отримують та показують знання у сфері казок. Доцільним є використання презентації.

  3. Бажаю , щоб у кожну школу “Казка в гості завітала”. Казкові герої – це справжні друзі для наймолодших школярів. Дуже важливо , щоб учні мали усвідомлення того, які саме вчинки ми маємо наслідувати, чим керуватися у житті, а з дитинства у цьому дітям допомагає казка та незвичайні випробування її діячів.

  4. Гра-мандрівка заінтригувала з перших рядків сценарія.Казкові герої допомагають учням поринути в чарівний світ, де добро завжди перемагає зло. Добре, що відбувається дружній діалог між героями та дітьми. Чудовий підбір матеріалу – конкурси, презентація, ілюстрації, відео. Дякую.