Сценарій конкурсно-розважальної гри Україна від А до Я для учнів 4 класу

Сценарій конкурсно-розважальної гри Україна від А до Я для учнів 4 класу.
Сценарій гри дозволяє учням в ігровій формі показати свої знання з історії України та видатних діячів України, писанкарство тощо.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Червінська Ірина Володимирівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Запорізька спеціалізована школа №40 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Сценарій конкурсно-розважальної гри
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сценарій конкурсно-розважальної гри Україна від А до Я видався справді цікавим, наповненим. Гарно продумані переходи між конкурсами, в них подано багато цікавої повчальної інформації. Завдання для конкурсів відповідають віковим можливостям учнів. Фотозвіт з місця події засвідчує, що заняття проведено на вищому рівні.

  2. Патріотичне виховання сьогодні, як ніколи,є дуже актуальним. Тому виховувати любов до рідного краю треба ще у ранньому шкільному віці. Сподобалось, що вчителька використала народознавчий матеріал- традиціі, символи, обряди. Добірка матеріалу є повчальною і доступною. Та найголовніше-збережено командний дух

  3. Ірина Володимирівна пропонує розробку яскравого, пізнавального, патріотичного заходу. Завдання дібрано з урахуванням теми та вікових особливостей учнів. Фотоматеріали дають можливість спостерігати за якісною організацією свята. Мети досягнуто.