mail@urok-ua.com

Конкурсно – розважальна програма «Хто зверху» для учнів 9-11 класів + музичний супровід + презентація

Пропоную сценарій конкурсно – розважальної програми « Хто зверху» між командами хлопчиків та дівчаток (по 4 учні в команді) 9- 11х класів. В розробку сценарію входить анкетування( учасників гри, глядачів), музичне оформлення заходу та презентація з раундами та бонусними запитаннями. Корисний для використання при проведені позакласних заходів (Дня святого Валентина, свята Восьме березня).

Сценарій

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Додаток до сценарія

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Сучасна весела, оригінадьна розробка до вечору відпочинку старшокласників. Кожен учасник зможе показати свої можливості, таланти, самоствердитись в кінці кінців! А скільки гумору!!! Дуже сподобалось

  2. Сценарій розваги носить розважально-змагальний характер. Запекла боротьба між хлопцями та дівчатами поділена на 7 раундів. Завдання досить складні та водночас веселі і цікаві. Цікава авторська робота, дякую.

  3. Сценарій мені дуже сподобався. Сучасно, творчо, весело. Але підкажіть будь ласка як можна скачати презентацію !!! Наперед дякую!!!

  4. Сценарій мені дуже сподобався. Сучасно, творчо, весело. Учасники змагань розкривали свої творчі здібності та вміння висловлювати власні думки,доводячи їх певними аргументами. Упевнена, що захід сподобався та запам’ятався усім присутнім.Натхнення Вам! Дякую.

  5. Мої учні дуже полюбляють заходи такої форми. Це дійсно сучасний підхід до організації позаурочної діяльності.Окремо дякую за презентацію. Натхнення та творчих злетів.

  6. Дуже вдячна за цінну розробку сценарію та презентацію до нього. Учні із величезним нетерпінням чекають таких сучасних та цікавих заходів, вони є активними учасниками саме таких змагань. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

  7. Учням завжди цікаво приймати участь у подібного роду змаганнях. Адже кому з учнів не хочеться побувати на сучасному ток-шоу, нехай навіть воно буде шкільним. Дивлячись усілякі телепередачі, в яких приймають участь їх кумири, діти уявляють себе поруч з ними. Участь у таких змаганнях розкриває творчі здібності дітей , їх вміння вести дискусію, висловлювати свої думки. Таким чином діти відшліфовують свої комунікативні навички. Конспект заходу дуже цікавий, раджу брати його за приклад при організації подібних свят.