mail@urok-ua.com

Конкурсно – розважальна програма «Хто зверху» для учнів 9-11 класів + музичний супровід + презентація

Пропоную сценарій конкурсно – розважальної програми « Хто зверху» між командами хлопчиків та дівчаток (по 4 учні в команді) 9- 11х класів. В розробку сценарію входить анкетування( учасників гри, глядачів), музичне оформлення заходу та презентація з раундами та бонусними запитаннями. Корисний для використання при проведені позакласних заходів (Дня святого Валентина, свята Восьме березня).

Сценарій

Презентація

Додаток до сценарія

 

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
195

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дуже вдячна за цінну розробку сценарію та презентацію до нього. Учні із величезним нетерпінням чекають таких сучасних та цікавих заходів, вони є активними учасниками саме таких змагань. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

  2. Учням завжди цікаво приймати участь у подібного роду змаганнях. Адже кому з учнів не хочеться побувати на сучасному ток-шоу, нехай навіть воно буде шкільним. Дивлячись усілякі телепередачі, в яких приймають участь їх кумири, діти уявляють себе поруч з ними. Участь у таких змаганнях розкриває творчі здібності дітей , їх вміння вести дискусію, висловлювати свої думки. Таким чином діти відшліфовують свої комунікативні навички. Конспект заходу дуже цікавий, раджу брати його за приклад при організації подібних свят.