Конкурсно-розважальна програма. Українські вечорниці «В колі гумору та жартів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конкурсно-розважальна програма. Українські вечорниці «В колі гумору та жартів»
Посада: вихователь
Місце роботи: Краматорська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІступенів №10 Донецької обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конкурсно-розважальна програма на основі української драматургії.

Конкурсно-розважальна програма

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Захід,де панує невимушена атмосфера гарного настрою та гумору заохочують всіх:самих учасників,глядачів,батьків,учителів.Багатющий матеріал,цікаві сценки,жартівливі пісні,думаю,що не залишать нікого байдужими.Дякую

  2. Гумор і жарти, як нам іноді їх не вистачає.Дякую колезі за таку чудову розвагу на основі творів українських драматургів. Яка багата українська література!
    Дуже сподобалися конкурси-випробування. Дякую за позитивні емоції !

  3. “Таки українці – справжні гумористи”, – перше, що спадає на думку після перегляду Вашої публікації. Не приховуватиму, попереднім моїм очікуванням було побачити щось дуже звичне, буденне. Ви ж розвіяли мої стереотипні “передбачення”. Весело. Гарно. Є кульмінація переживання радості! Дякую. Ви – молодець!

  4. “В колі гумору та жартів” – програма, яка принесла учасникам лише позитивні емоції, про які згадуватимуть ще довго. Інсценізації – це наполеглива робота вчителя, але результат того вартує. Дякую!

  5. Поєднання драматургії з конкурсною програмою,вважаю вдалим задумом. Вихователь обрала цікаві сценки, конкурси. Особливо сподобалось “Освідчення в коханні”, “Без слів”. Уявляю, як було весело на святі.

  6. В розробці багато гумору. Деякі матеріали точно знайдуть своїх прихильників. Інсценізації можна використати у роботі при проведенні позакласних заходів, глядачі і самі діячі отримають масу задоволення від постановок. Вже завантажила такий цікавий матеріал. Дякую!