mail@urok-ua.com

Конкурсно-розважальна програма. Українські вечорниці «В колі гумору та жартів»

Конкурсно-розважальна програма на основі української драматургії.

Конкурсно-розважальна програма

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
899

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Гумор і жарти, як нам іноді їх не вистачає.Дякую колезі за таку чудову розвагу на основі творів українських драматургів. Яка багата українська література!
  Дуже сподобалися конкурси-випробування. Дякую за позитивні емоції !

 2. “Таки українці – справжні гумористи”, – перше, що спадає на думку після перегляду Вашої публікації. Не приховуватиму, попереднім моїм очікуванням було побачити щось дуже звичне, буденне. Ви ж розвіяли мої стереотипні “передбачення”. Весело. Гарно. Є кульмінація переживання радості! Дякую. Ви – молодець!

 3. “В колі гумору та жартів” – програма, яка принесла учасникам лише позитивні емоції, про які згадуватимуть ще довго. Інсценізації – це наполеглива робота вчителя, але результат того вартує. Дякую!

 4. Поєднання драматургії з конкурсною програмою,вважаю вдалим задумом. Вихователь обрала цікаві сценки, конкурси. Особливо сподобалось “Освідчення в коханні”, “Без слів”. Уявляю, як було весело на святі.

 5. В розробці багато гумору. Деякі матеріали точно знайдуть своїх прихильників. Інсценізації можна використати у роботі при проведенні позакласних заходів, глядачі і самі діячі отримають масу задоволення від постановок. Вже завантажила такий цікавий матеріал. Дякую!