«Серця двох» Конкурсно – розважальна програма до Дня святого Валентина для початкової школи.

Автор публікації
Автор матеріалу: «Серця двох» Конкурсно – розважальна програма до Дня святого Валентина для початкової школи.
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Корюківська ЗОШ 1 ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Наближається свято – День святого Валентина.Стало традицією в нашій початковій школі проводити в цей день конкурсно – розважальну програму «Серця двох». Заздалегідь обираються пари,які готують представлення, художні номери для виступів.

В цей день виставляємо скриньку для «валентинок», в яку кожен учень може опустити свої привітання для друзів та вчителів. В кінці дня листоноші розносять листівки по класах. Обираються «улюбленці» класу, ті хто найбільше отримав «валентинок».
Буду рада , якщо цей матеріал буде корисним.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Знайомлюся з сценарієм… І поступово закрадається думка, що все ж свято для учнів середніх та старших класів. Колеги дивлюсь, теж притримуються такої думки.
    АЛЕ, хочу зауважити творчість вчителя. Перечитала вірші привітання пар, як влучно вони характеризують діток. Тож якщо це ваша традиція, нам в чужий монастир свої права не висувати…

  2. Сценарій гарний. Гадаю, його слід застосовувати у середній та старшій ланках, але якщо добирати конкурси, враховуючи вікові особливості учнів, то в молодших класах свято має право на життя. Вважаю, багато колег скористуються даною розробкою, адже свято наближається.

  3. Не знаю, що сказати щодо доцільності відзначення свята в молодших класах, це, як я зрозуміла, свято дружби. Але сам сценарій мені сподобався. І конкурси цікаві, і представлення учасників.