Сценарій виховного заходу “Масляна-2019”
Автор публікації
вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Борівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 – філія ООЗ " Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"
Посада: Місце роботи: Борівська ЗОШ І-ІІ ст. №2 – філія ООЗ " Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"
Масляна- традиційне українське свято, яке пов’язане з давнім народним звичаєм – проводами Зими і зустрічі Весни.Розробка виховного заходу допоможе розширити і поглибити знання дітей про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни, свята Масляної; сприяти відродженню та впровадженню їх у життя; виховувати любов до рідного краю, до культури та надбань українського народу.
Вікно перегляду документа
Валентина Степанівна відроджує народні українські традиції, дбає про реалізацію мети заходу. Зміст свята відповідає темі. Сподобалось планування заходу, ігри використовуються як давні, так і сучасні. Дякую.
Добре, що таке свято проводиться і учні мають можливість розширити знання про народні традиції. Захід позитивний, насичений різноманіттям номерів. Масляна вдалась на славу!
Ви повністю наслідуєте приказку : “На Масляну співайте, грайте, всіх млинцями пригощайте!”. Чудове свято, яке всіх єднає, дарує безмежну радість. Я б радила колегам звернути увагу на розробку заходу. Дякую!
Вже багато років проводжу це свято, тому цікаво було дізнатися, як проводять його інші. Сценарій гарний, добре, що слова ведучих поєднуються з художніми номерами. І приготування млинців на завершення свята – дуже вдало.
Свято колоритне, різноманітне та насичене піснями, хороводами, веселими іграми, інсценівками, смакуваннями млинцями та варениками. Відродження українських традицій – незамінний виховний засіб. Допоки ми дотримуємося своїх традицій – поки нація й існує!