super@urok-ua.com

Сценарій віршованої вистави «Дідова рукавичка» для дітей дошкільного віку, за мотивами української народної казки

Автор матеріалу: Сценарій віршованої вистави «Дідова рукавичка» для дітей дошкільного віку, за мотивами української народної казки

 Народна казка, представлена по-новому, стане цікавішою завдяки віршованій формі і дещо оновленому сюжету. Вдало доповнити інсценізацію може і музичне оформлення. Персонажі оживуть, набудуть нових рис, втілившись у чудові музичні образи, створені видатними українськими композиторами.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Радує те, що вчителі працюють творчо та поширюють свої напрацювання для колег. Такий віршований матеріал знайде не одного прихильника. Дякую! Продовжуйте творити у тому ж дусі!

  2. Сценарій дуже сподобався, дякую автору. Учні мають змогу відчути себе в образі тієї чи іншої тварини, виявити свій талант, розвивати творчі здібності. Віршована форма матеріалу відповідає віковим особливостям дітей.

  3. Мені дуже сподобався сценарій віршованої вистави. Автор матеріалу – це творча особистість, справжній талант. Я в захваті від такої гарної роботи. Думаю, що за таким сценарієм можна поставити прекрасну інсценізацію. І дуже підносить настрій те, що усі персонажі казки є дружніми. Дякую!