Сценаріїї свят до Дня Матері

Я хочу представити сценаріїї свят до Дня матері.

Пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято матері. Вперше в Україні, на Галичині, це свято відзначали у 1929 р.

У цей день у національному одязі люди йшли зранку до церкви на богослужіння, а пізніше тисячі дітей під звуки музики, з квітами в руках ішли вулицями міста чи села до площі, де відбувалося свято. Пісні, вірші, вистави, Виставки виробів, квіти, сміх і жарти були адресовані матерям.

А у родинному колі діти готували для матерів подарунки, приємні дійства, і, найголовніше, намагалися бути чемними та слухняними.
Це свято повернулось до нас нині й уособлює в собі три найдорожчих образи: матері Божої, матері-України і рідної неньки.
Спостерігаючи за життям сучасних українців проведення цих свят є актуальним.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

  • : Пистрюга Олена Василівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Чернівецька ЗОШ №1
  • - Сценаріїї свят до Дня Матері
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарно! Змістовно! Ці розробки дісно стануть в пригоді при підготовці свята до Дня матері. Під час проведення заходу по цих сценаріях дісно доноситься до учасників свята, що мама- найдорожча людина, що це є і друг, і помічник, і вихователь, і вчитель, і мама. Деякі елементи з сценаріїв також можна використати при проведенні свята до Дня сім’ї.

  2. За допомогою пісень, таночків, віршів, гарних побажань Ви розкриваєте дитячу любов та шанування до матері. Заходи цікаві, наповнені глибоким змістом розуміння того, що мама найдорожча у світі людина для кожного. Матеріал для мене цікавий, дякую!