Сценарій “Свято до міжнародного жіночого дня” для 1-4 класів

Сценарій “Свято до міжнародного жіночого дня” для 1-4 класів
Навесні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Хай вічно живуть наші мами, а ми, діти, завжди залишатимемося перед ними в боргу.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Клочко Олена Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Головачанський НВК
  • Сценарій заходу Мамине свято
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сценарій заходу мені сподобався, дуже тепло і радісно від теми. Уже хочеться сонечка і тепла. Багато гарної поезії, цікавою є сценка. Діти мають змогу проявити себе справжніми акторами, порадувати при цьому своїх матусь. До участі у святі залучена вся початкова школа, ідеально підійде для шкіл з невеликим наповненням.

  2. Хоча за вікном лютує хурделиця, але вперед потрібно дивитися вже сьогодні, адже “Мамине свято” вже не за горами… Тож дякую за досить цікавий і змістовний матеріал, який доповнить власний сценарій, адже деякі родзинки можна запозичити…

  3. Виховний захід поповнить методичну скарбничку кожного вчителя, адже незабаром розпочнеться підготовка до жіночого свята. Вчитель використовує різноманітні вправи для створення позитивної атмосфери. Головним є виховний момент, а поряд з цим діти розвивають мовлення, акторські здібності.