mail@urok-ua.com

Світле свято 8 березня для школи І ступеня

Мета: Проведення традиційного свята для мам і бабусь.

  • – Розвивати усне мовлення дітей, пам’ять, індивідуальні творчі задатки дітей.
  • Виховувати повагу до традицій, дорослим, вміння працювати колективно.

Обладнання: Святкові плакати, повітряні кулі, інвентар для ігор, музичне оформлення, проектор та екран для перегляду презентації.

Підготовка до свята:

Випускається спільна з учнями плакат-колаж «Серце нашої мами». Готуються святкові запрошення і для мам і бабусь. На уроці технології виготовляють вітальні листівки для мам.
Напередодні свята учні оформляють клас, малюють кольоровими крейдою на дошці квіти.

Вікно перегляду документа

  • : Орда Ірина Григорівна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗ "Нововодолазький СНВК"
  • Світле свято 8 березня
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Свято 8 Березня – це один з найцікавіших свят. Це міжнародне весняне свято, до якого діти готуються з великою цікавістю.Такая форма проведення заняття істотно підвищує пізнавальний інтерес, ефективність і продуктивність творчої діяльності, забезпечує роботу всієї групи, дозволяє учням розкрити свій творчий хист.

  2. Прочитавши конспект традиційного заходу 8 Березня , я поринула у атмосферу родинного свята, яке створили нам молодші школярі зі своєю вчителькою. Сподобався плакат-колаж «Серце нашої мами».Спільна справа підготовки свята згуртовує учнівський колектив . Ігри , сценки , пісні створюють неповторний настрій. Дякую. Свято наближається !!!!

  3. Сценарій реально розрахований для молодших школяриків. Простенькі милі слова, такі щирі і душевні вітання – все для створення теплої родинної атмосфери. Цікаві ігри, веселі завдання. Все, що потрібно для свята. Дякую. З наступаючим ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА.)