Свято гумору “Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Свято гумору “Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тальнівський НВК " загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Весняні місяці приносять не тільки тепло, але і покращують самопочуття, піднімають настрій. У деяких людей з’являється невтомне бажання веселитися самим і веселити інших. Вони вигадують різноманітні жарти, влаштовують свята і своєрідні змагання з найсмішнішого вчинку.

Традиційно, 1 квітня в багатьох школах лунає сміх, звучать смішинки-веселинки, проводяться Свята гумору. Адже гумор – це позитивні емоції. А позитив приносить задоволення.

Медики стверджують, що сміх продовжує життя людини, покращує її здоров’я, а психологи абсолютно погоджуються із тими, хто притримується думки про користь гумору і сміху для психічного здоров’я, позитивного спілкування, успіху в усіх сферах життя.

Та вмілий і дотепний жарт є справжнісіньким мистецтвом. Треба вміти жартувати так, щоб не образити, не ранити, а навпаки переключитися з негативу на позитив, подивитись на проблему зі сторони, підбадьорити не тільки інших, але і самого себе…

Сценарій свята «Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається» стане в нагоді для відзначення першоквітневого Дня сміху в початкових класах.

Сценарій свята

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Згодна з тим, що гумор подвоює життя, розробка свята цікава, дуже багато сценок, мені здалось, що дуже об*ємний матеріал, мабудь, не встигли все використати, але я можу і помилятися. Світлана Сергіївна вчить своїх вихованців сприймати життя з радість, сміхом. Дякую за розробку.

  2. Такі заходи просто необхідно проводити, адже сміх – це життя. Сподобались інсценізації, які є дуже цікавими та допоможуть звернути увагу учасникам заходу на дуже вагомі речі. Дякую.