mail@urok-ua.com

Тренінг для молодих вчителів “Впевнено рушаємо в дорогу”

Час від часу колектив поповнюється молодими педагогами. Завтра урок… Впевненість, радість, приємні емоції домінують над тихенько притаїлими хвилюваннями. Чимало труднощів та складних ситуацій постануть на педагогічному шляху молодого вчителя. Досвідчені педагоги кажуть: „Усе ще попереду: радощі і труднощі, успіхи і переживання….”, але від того, як пройдуть перші роки вчителя – початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в школі. Тож, на початку професійного становлення молодого педагога потрібно допомогти йому відчути впевненість у собі, набратися досвіду у своїй роботі, створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста та створити умови, в яких молоді педагоги максимально зможуть наблизитися до педагогічної майстерності.

Вікно перегляду документа

  • : Бісікало Лариса Георгіївна
  • : практичний психолог
  • : Агрономічненська СЗШ І – ІІІ ст.
  • Тренінг для молодих вчителів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тренінг налаштовує молодих учителів на плідну роботу, знайомить з ситуаціями, які потребують педагогічної майстерності. Досвідчені вчителі діляться досвідом, адже важливо допомогти молоді долати труднощі.

  2. Відчувається креативність майстра, адже всі вправи мають нестандартні назви. До кожного завдання подаються чудові коментарі керівника тренінгу. Дуже сподобався тест “Типологія мотивації”. Вправа “Конверт проблем” дуже доречна, адже тренер – вчитель з досвідом , тому може надати гарні поради молодим вчителям. Всі завдання дуже цікаві та корисні. Дякую!

  3. Мало хто сьогодні звертає увагу на роботу з молодими учителями. Дякую автору за роботу. Все тут доречно, повчально, цікаво, актуально. Вправи, тренінг, ситуації – видно руку майстра. Колеги, рекомендую.