mail@urok-ua.com

Тренінг для молодих вихователів

Розвиток уміння працювати в колективі,аргументовано відстоювати свою точку зору; розкриття творчого потенціалу; виявлення рівня самооцінки та сприйняття оцінки колег;спонукання до активності,толерантності учасників тренінгу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цей тренінг допоможе молодим педагогам знайти себе у колективі, розкрити творчісь, та вміння бути собою. Використані цікаві правила тренінгу та вправа для знайомства. Дякую!

  2. Я бачу за цією роботою молодого, але перспективного психолога, закоханого в свою роботу. Мені сподобалося, що автор не бере багато завдань. Зате залишає більше простору для обдумування, обговорення, переживання емоцій, “догорання”.

  3. Тренінг Наталії Миколаївни сподобався легкістю сприйняття, корисним змістом . Подані вправи можна провести не лише для вчителів, а й учнів. Підсумкова фраза налаштовує на позитив. Дякую за гарну розробку!

  4. Такий тренінг можна проводити навіть з дітьми.Цей тренінг багатогранний.Якщо його трішки змінити,то можна використати як з педагогами ,дітьми так і вихователями.

  5. Універсальний тренінг. Матеріали тренінгу можна сміливо адаптувати для різних вікових груп. Частково можна використовувати під час навчально-виховного процесу у школі.