mail@urok-ua.com

Виховна година – тренінг для дітей 6-7 класів на тему: “Ґендер – це цікаво!”

Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово “ґендер”. Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. В нашій країні прийнято Закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків.

Отже ґендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі. Чим же ґендер відрізняється від статі? Чому вважається, що поняття “ґендер” є ключовим у поступі будь-якої країни до демократії і щасливого, заможного життя? Саме над цим ми будемо роздумувати і саме це будемо аналізувати сьогодні.

Мета тренінгу: формування поняття такої важливої соціальної категорії як “ґендер”; виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі; формування адекватного розуміння дорослості: її змісту, істинних ознак, проявів і якостей.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1085

2 коментарі

  1. Цікава розробка тренінгу, скоріше цікава тема обговорення, а от взаємодії з учнями мені не вистачило.
    Да і матеріал лекції, мені здається, більше підходить учням старшої школи. Але в цілому задум хороший.

  2. Проблема гендерного виховання в нашій освіті сьогодні актуальна як ніколи.
    Гендерне виховання представлено як один з основних напрямків виховної роботи в школі.
    Автор вдало підібрала методи та прийоми роботи учасників заходу. Сподобалась вправа “Долонька” і “Міні – леції””. А от факти можна було б супроводжувати презентацією,для більш кращого сприйняття інформації