mail@urok-ua.com

Виховна година – тренінг для дітей 6-7 класів на тему: “Ґендер – це цікаво!”

Кєрімова Ірада Мушфігівна

Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово “ґендер”. Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. В нашій країні прийнято Закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків.

Отже ґендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі. Чим же ґендер відрізняється від статі? Чому вважається, що поняття “ґендер” є ключовим у поступі будь-якої країни до демократії і щасливого, заможного життя? Саме над цим ми будемо роздумувати і саме це будемо аналізувати сьогодні.

Мета тренінгу: формування поняття такої важливої соціальної категорії як “ґендер”; виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі; формування адекватного розуміння дорослості: її змісту, істинних ознак, проявів і якостей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
80

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Проблема гендерного виховання в нашій освіті сьогодні актуальна як ніколи.
    Гендерне виховання представлено як один з основних напрямків виховної роботи в школі.
    Автор вдало підібрала методи та прийоми роботи учасників заходу. Сподобалась вправа “Долонька” і “Міні – леції””. А от факти можна було б супроводжувати презентацією,для більш кращого сприйняття інформації