mail@urok-ua.com

Тренінгове заняття “Світ такий, яким ти його бачиш”

Матеріал розроблений з метою усвідомлення підлітками понять «позитивне мислення» та «негативне мислення»; визначення та усунення підсвідомих блоків; відпрацювання нових стратегій поведінки в різних життєвих ситуаціях; розвиток прийомів позитивного ставлення до себе; навчання новим способам самовдосконалення.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Хоч я і не психолог, а філолог, та Ваше тренінгове заняття для мене виявилось дуже корисним. Вражаючою є “Притча про позитивне мислення”, яку я можу використати на своїх уроках зарубіжної літератури , вивчаючи твір “Полліанна” Елеанор Портер. На наших уроках ми навчаємось “грі в радість” , а Ваші ідеї цьому посприяють. Дякую!

  2. Вибрана автором тематика є затребуваною у підлітковому віці, усі вправи детально прописані, практичний психолог робить акцент на внутрішніх переживаннях дітей, на емоційному сприйманні. Це однозначно “включає” дітей до осмислення усього, про що говорить тренер.Чудова розробка.

  3. Дуже гарний матеріал. Почала читати, захопилась, забула, що треба коментувати. Сьогодні складно жити, і позитив просто необхідний. Дітям теж потрібна допомога. Обов’язково запропоную психологу провести такі заняття. Дякую.