mail@urok-ua.com

Тренінг для учнів 10-го класу “Я толерантна людина”

Толерантність передбачає нормальні цивілізовані стосунки між людьми, усвідомлення того, що світ і соціальне середовище багатомірні. Даний тренінг спрямований на знайомство учасників із загальнолюдськими цінностями, розвиток гнучкості мислення, підвищення рівня толерантного спілкування в учнів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Тренінгове заняття має на меті ознайомити присутніх з поняттям “толерантності”. Психолог здійснює креативний підхід, обирає дієві вправи для кращого сприйняття теми. Проводиться діагностика, спілкування , яке допомагає зрозуміти матеріал.

  2. Виховання толерантності – це один із найважливіших аспектів у сучасному суспільстві. Матеріал дуже корисний для застосування та поширення. Тренінг відповідає сучасним вимогам, кожен його етап має свою цікавинку. Автор подає формулювання мети до кожного виду роботи, завдання вдало підібрані, сприятимуть хорошому засвоєнню представленого матеріалу. Робота в групах подає гарні надії. Сподобалась притча “Дружна родина”. Корисною буде анкета для учнів. Бажаю творчих успіхів Вам та толерантних учнів! Дякую!

  3. Гарний тренінг,все розкладено по поличках:привітання,знайомство,очікувані результати.Дається визначення толерантності,проводиться діагностика,гарна китайська притча,робота в групах”Два світи”,яка підводить до висновку.Тренінг сприяє підвищенню толерантного спілкування десятикласників і тема актуальна.Дякую.