mail@urok-ua.com

Тренінг для старшокласників “Крок до самовизначення”

Сформувати в учнів свідоме ставлення до вибору майбутньої професії, розвивати критичне мислення; виховувати свідоме ставлення до навчання, розуміння його необхідності в житті, почуття обов’язку перед батьками, викладачами та державою; виховувати в учнів впевненість, культуру спілкування, повагу до думки співрозмовника.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Корецька Тетяна Володимирівна
  • : вчитель іноземної мови та зарубіжної літератури
  • : Фастівська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів
  • Тренінг для старшокласників
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Використані на тренінгу вправи (інтерв’ю, “Снігова куля”, “Берег очікувань”, робота в групах, “Відкритий мікрофон”) активізують інтерес учнів до самостійного вибору професії, дають можливість серйозно віднестися до вибору майбутньої професії. І взагалі, тренінги – невимушена, активна форма роботи з учнями.

  2. Доречне використання притчі у роботі, дієвих інтерактивних вправ. Вважаю, що завдяки такому тренінгу учні зроблять виважений крок у виборі професії. Дякую!

  3. Такі тренінги необхідні старшокласникам для вибору майбутньої професії. За допомогою різних висловів та коментарів до них формується критичне мислення учнів.А притча ” Тачка” спонукає до роздумів та аналізу життєвих ситуацій. Вважаю , що алгоритм вибору професії стане у пригоді випускникам школи. Дякую.